У Франківську нагородили двох спортсменів, які здобули нагороди на Чемпіонаті світу та Європи

Сьогодні, 13 серпня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція за участі бронзового призера Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед молодших юнаків – Костишином Сергієм та бронзовим призером Чемпіонату світу з вільної боротьби серед кадетів – Сагалюком Денисом.

Заступник начальника управління спорту облдержадміністрації – Костянтин Лисейко, разом з головою обласної федерації та віце – президентом Всеукраїнської асоціації вільної боротьби України – Едуардом Прощуком, привітали з достойними виступами на Чемпіонатах світу. Про це повідомляють на сторінці “Спортивні новини Прикарпаття“.

Сергій Костишин став бронзовим призером Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед молодших юнаків у ваговій категорії 60 кг., що проходив в місті Кракові (Польща). Спортсмен тренується під керівництвом тренера – Віталія Малярчука. Для Сергія, це перший виїзд на міжнародні змагання такого рівня, тому своїм результатом спортсмен задоволений. Тренер Сергія – Віталій Малярчук додає, що поразка це досвід який приносить багато мудрості.

Сагалюк Денис став бронзовим призером Чемпіонату світу з вільної боротьби серед кадетів у ваговій категорії 80 кг., що проводився в місті Софія (Болгарія). Тренується спортсмен під керівництвом тренерів: Шулепи Григорія та Василишина Ігоря. Виступ Сергія на Чемпіонаті світу був досить впевнений, борець поступився іранцю та поборов за третє місце спортсмена з Молдови. Своїй перемозі завдячує психологічним настановам тренера та брата, які надавали впевненості. Григорій Шулепа запевняє, що надалі будуть працювати над помилками та удосконалювати технічну базу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...