На Прикарпатті жінка викрала у сусідки домашню консервацію

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області виніс вирок жінці, яка здійснила крадіжку чужого майна.

Інцидент стався в червні цього року. Близько 16:50 години жінка прийшла до своєї сусідки, щоб позичити продуктів харчування. Коли зайшла на сусідчине подвір`я то нікого не було, а двері будинку були зачинені. Тож в цей момент у жінки з’явився умисел на крадіжку.

Обвинувачена жінка точно знала, що сусідка зберігає у погребі домашню консервацію та через незачинені у погріб двері вона проникла всередину приміщення, де й знайшла їжу.

Тож обвинувачена склала у поліетиленовий мішок: 1 банку засоленого свинного сала ємністю 3 л, вартістю 170 грн., 1 банку домашніх маринованих огірків ємністю 1 л, вартістю 45 грн., 2 банки маринованих помідорів ємністю по 1 л, вартістю 45 грн. кожна, 2 банки домашнього свинного смальцю ємністю по 1 л та 1 банку домашнього свинного смальцю ємністю 0,5 л, вартістю по 70 грн. за 1 л, 1 банку столового буряка ємністю 0,75 л, вартістю 30 грн. за 1 л.

Вона склала в пакет викрадене майно на загальну суму 502,50 грн. та винесла його за межі господарства на дорогу. Але  в цей час її помітили та зупинили жителі с. Нижнів Тлумацького району, які викрили її у крадіжці. Пізніше передали її працівникам Тлумацького ВП Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області.

У судовому засіданні  обвинувачена жінка свою вину у пред`явленому обвинуваченні за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України визнала повністю.

Потерпіла подала суду заяву, в якій зазначила, що претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченої не має, щодо обрання покарання для обвинуваченої поклалась на розсуд суду.

Суд ухвалив, визнати винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч.3 ст. 185 КК України та призначити їй покарання – 3 роки позбавлення волі.

 

На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного їй основного покарання у виді 3 років позбавлення волі з випробуванням на іспитовий строк 2 роки.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...