Стратегію розвитку Прикарпаття розроблятимуть 150 спеціалістів

Сьогодні, 18 вересня, в Івано-Франківській облдержадміністрації обговорили розроблення проєкту.

Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки. Наразі стара Стратегія діє ще на 2020 рік. Нову Стратегію слід затвердити 1 липня наступного року.

Часу на її розробку – небагато, зауважив голова ОДА Денис Шмигаль. Стратегія дає змогу брати участь у міжнародних проєктах, транскордонній співпраці. А щодо попередньої версії Стратегії, то її доцільно взяти за основу.

“Єдине зауваження – до вимог сьогодення попередня Стратегія звужена. Бо викликів на сьогодні набагато більше”, – зауважив Шмигаль.

Стратегія повинна розкривати, промисловий, освітній, культурний потенціал, інфраструктуру. А створення робочих місць, підвищення рівня життя – кінцева мета Стратегії, переконаний голова.

У регіональній Стратегії повинна бути і смарт-технологія. Також не слід і забувати про особливості гірської території. Стратегію має розробити робоча група. Зараз у ній близько 150 людей. Шмигаль просить до розробки стратегії долучитися і обраді. Голова ОДА закликав також у цьому процесі брати участь експертів та науковців. Перша версія Стратегії має бути готова до кінця цього року.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...