На Прикарпатті рибпатруль визволили з браконьєрських сіток червонокнижну рибу

7 квітня рибпатрульні Прикарпаття здійснили тралювання річки Дністер в межах Галицького та Тлумацького районів Івано-Франківської області.

Близько 16 години поблизу с. Довге Галицького району виявлено заборонені сіткоснастеві знаряддя – лову: 4 од. ліскових сіток загальною довжиною 90 метрів та 7 «екранів» трикутної форми розміром периметру 1,2 м.

У сітках виявлено 2 екз. головня та 2 екз. окуня, які негайно у живому стані виплутані з сіткоснастевих знарядь лову і повернені в природне середовище існування.

Близько 19 години поблизу с. Буківна Тлумацького району Івано-Франківської області у річці виявлено та вилучено сіткоснастеве знаряддя лову – 1 од. ліскової сітки довжиною 55 метрів вічко 15 мм. У сітці у живому стані знаходилося два представники червонокнижної іхтіофауни України – марена звичайна та ялець звичайний, які негайно були повернені у природне середовище існування. У снулому стані в сітках знаходилася така риба: верховодка звичайна – 3 екз., окунь звичайний – 2 екз. та головень – 1 екз., загальною вагою 300 грамів. Складено акт знищення водних біоресурсів.
Загальна довжина вилучених знарядь лову – 150 метрів. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник яких не встановлений.

Всього працівникам Держагенства рибного господарства у Івано-Франківській області протягом рибоохоронного рейду вдалося запобігти збиткам рибному господарству на суму 728 грн.
Розрахунок за незаконне добування видів риби, що внесені до Червоної книги України здійснюється відповідно до постанови Кабміну «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)», повідомив начальник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Любомир Стрембіцький, – компенсація за один екземпляр марени звичайної та яльця звичайного складає по 330 грн.

Івано-Франківський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 квітня на території Івано-Франківської області діє нерестова заборона 2020.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...