“Прикарпаття” проходить до наступного етапу Кубка України

Івано-франківська команда виборола путівку до 1/16 фіналу розіграшу, у драматичному двобої перегравши друголігову “Буковину” у серії післяматевих пенальті – 2:4.

Про це повідомляють на сторінці клубу у Фейсбук.
В основний час суперники обмінялися забитими м’ячами. Василь Цюцюра головою відкрив рахунок на 33-й хвилині, на господарі зуміли відповісти по перерві – класний дальній удар вдався канадійському легіонеру Фаді Салбаку – 1:1. Нічийним рахунок протримався до завершення основного часу і після двох овертаймів.
Переможець протистояння визначився у серії 11-метрових, де справжнім героєм став досвідчений голкіпер Андрій Новак, який потягнув два удари. Натомість івано-франківці реалізували усі свої спроби з “точки”. У підсумку, 2:4 за пенальті і “Прикарпаття” чекатиме наступного суперника у Кубку України.
На зображенні може бути: 1 особа