Втрати окупанта станом на 286 день війни

92200
Особовий склад
281
Літаків
264
Гелікоптерів
2929
Танків
5905
ББМ
1915
Артилерія
211
Засоби ППО
395
РСЗВ
4505
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1567
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Медики вкотре закликали прикарпатців вакцинуватися від COVID-19

Сьогодні громадська організація «Захід Шанс» спільно з Державною установою «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» організували «круглий стіл» з питань проведення в області вакцинальної кампанії.

Участь у зібранні взяли представники партнерських організацій, залучені для сприяння вакцинації населення Івано-Франківщини.

Обговорили ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в області та стан вакцинальної кампанії. Окрему увагу звернуто на проведенні інформаційно-комунікаційної кампанії, пов’язаної із загальною вакцинацією населення, комунікаційні виклики в ході кампанії вакцинації, впровадженні карантинних обмежень та можливості тестування жителів краю.

«Маємо на меті сформувати партнерські відносини та залучити відповідні організації та індивідуальних осіб до проведення комунікації щодо необхідності вакцинації», наголосив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерство охорони здоров’я України» Руслан Савчук.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...