Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У Франківську в пологовому лікарі виходили дівчинку вагою 830 грамів: на днях їй виповнився рочок

Минулого року в Івано-Франківську в обласному перинатальному центрі народилася дитина вагою 830 грамів.

“Мене звуть Надія хотілось поділитись з Вами кусочком історії зі свого життя….і так 03.11.2021 числа життя повернуло мене на всі 180° поділили на до і після.
Я народила дівчинку з вагою 0.830 грамів в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі. Перший тиждень був як в тумані ЧОГО? ЯК? ЧОМУ? Але на той час Бог прислав мені людину яка допомогла похрестити мою Тетянку, Тараса Дріня зате йому велика подяка, тоді я зрозуміла, що я не маю права здаватись, не маю права плакати, впадати в паніку, вона ж моя, “горошинка” бориться, терпить біль і не здається., значить і я можу.
Молитви до Господа в тяжку годину допомагали завжди, я просила забрати погані думки і вірила тільки в краще, а віра то велика сила. І підтримка персоналу, лікарів, рідних і коханих серцю людей, друзів до і яких я зустріла там з якими до цих пір тримаю звязок велике дякую. До чого я все це веду ніколи не смійте здаватись тримайтеся довіряйте і вірте! – каже мама дівчинки Надія.
Нещодавно дівчинці виповнився один рочок. В честь цього свята її мама вирішила подякувати лікарям з реанімації та Ольгі Михайлівній Садовій за відвертість та підтримку. А також дівчаткам з другого етапу та Ольгі Вікорівній Ольга Кіршак.

Ви найкращі, для мене Ви стали другою сім’єю, у Вас царить ідилія нехай так буде у вас завжди. Вірте і ніколи не здавайтесь, – додає жінка.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...