Доступна та професійна медична допомога в Буковелі – «Оксфорд Медікал» поруч!

В уяві середньостатистичної людини існує нав’язлива думка, що послуги в ТК «Буковель» трохи вищі за захмарні. Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Буковелі прагне зруйнувати ці стереотипи і довести, що якісна медична допомога є доступною кожному!

Хтось шукає підводні камені та обман, а хтось уже кілька місяців користується нашими послугами і не розуміє, як раніше вони дозволяли собі витрачати стільки часу на дорогу в обласний центр.

Кілька слів про мережу «Оксфорд Медікал»

Мережа приватних медичних центрів «Оксфорд Медікал» налічує десятки філій у 22 містах України. Ми об’єднали понад 400 провідних лікарів, які невпинно навчаються і вдосконалюються, проходять стажування у відомих клініках Європи та США. 

Ми постійно проводимо закупівлі новинок діагностичної та лікувальної апаратури та вчимо наших спеціалістів працювати з ними. 

Ми вдосконалюємо сервіс надання послуг і шукаємо максимум можливостей для створення комфортних умов і ненав’язливої атмосфери.

Усе це заради однієї мети – надання якісної медичної допомоги для кожного українця!

Вже близько 20 років «Оксфорд Медікал» росте і розвивається, як результат:

  • сотні тисяч здорових і задоволених пацієнтів;
  • тисячі заявок у контакт-центр щодня;
  • незліченна кількість позитивних відгуків та побажань;
  • відкриття нових клінік і запровадження нових послуг;
  • почесне звання бути у першій п’ятірці кращих медичних закладів України.

Чи справді наші послуги доступні кожному?

Ми не приховуємо цін на послуги нашого медичного персоналу, тому абсолютно кожен  може ознайомитися із прайсом медичного центру «Оксфорд Медікал» у Буковелі у нас на сайті.

Ціни на обстеження та прийом лікарів не суттєво відрізняються від цін у приватних закладах Івано-Франківська чи Чернівців. Але ви суттєво заощадите кошти на проїзд і кілька годин, витрачених на дорогу.

Що не менш важливо, ми працюємо без вихідних, тому допомогу лікаря ви можете отримати навіть у суботу та неділю, без перерв та скорочення графіків, адже ми працюємо з 8:00 до 20:00.

Для кого актуальні послуги «Оксфорд Медікал»?

  • Для гостей ТК «Буковель» і ближніх містечок, кого проблеми зі здоров’ям застали зненацька під час відпочинку.
  • Для жителів місцевих населених пунктів, для яких навіть стандартний профілактичний прийом  лікаря ускладнюється браком вільного часу та можливості проїзду в обласний центр.
  • Для тих, хто цінує свій вільний час і бажає без зайвих черг, талонів, направлень і хабарів отримати необхідну послугу лікаря.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Буковелі доступні послуги сімейного лікаря, травматолога, хірурга, а також вузькопрофільних фахівців: кардіолога, невролога, гастроентеролога, гінеколога та ін.

Також ви маєте можливість скористатися нагодою пройти інструментальні обстеження: УЗД, рентгенографію, КТ, МРТ на апаратах останнього покоління, здати аналізи і придбати ліки за помірними цінами в аптеці у приміщенні клініки.

«Оксфорд Медікал» надає послуги виклику бригади ШМД при невідкладних станах і травмах цілодобово – за номером 77-02

Ми поруч за будь-яких умов, і ми докладемо усіх зусиль, щоб кожен наш пацієнт покидав стіни закладу у доброму гуморі та здоров’ї!

Обирайте найкращих!

Наші контакти: (0342) 770 299, +38(068) 7777 299, +38(099) 7777 299.
Адреса: с. Поляниця, урочище Вишні, 354–А (центральна частина ТК «Буковель», біля 2 паркінгу).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...