На Косівщині працювала обласна мобільна бригада щодо підтримки ВПО

Вчора на Косівщині працювала мобільна бригада, яка вивчає потреби і проблемні питання внутрішньо переміщених людей.

У складі бригади у районі працювали представники управління організаційної роботи апарату облдержадміністрації, департаментів соціальної політики та охорони здоров’я облдержадміністрації, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, заступник голови Косівської райдержадміністрації Василь Жмендак, представники Косівської філії обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, психолог ГО «СТАН».

Роботу на Косівщині розпочали із зустрічі за “круглим столом” у голови Косівської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми. Керівниця району коротко розповіла присутнім про роботу, яка ведеться із внутрішньо переміщеними людьми, зокрема, про прийняті органами місцевого самоврядування програми забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих людей у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування.

Цього дня фахівці бригади відвідали чотири соціальні заклади для тимчасового проживання переселенців, проінспектували умови та рівень надання соціально-медичних, юридичних та психологічних послуг.

На зустрічах із людьми, які знайшли тимчасовий прихисток на Косівщині, фахівці обласної мобільної бригади розповідали про програми державної соціальної підтримки, гуманітарну допомогу від благодійних фондів, надання психологічної, юридичної допомоги, актуальні зміни у законодавстві, можливості звернень до центру вторинної правової допомоги, особливо для тих переселенців, у яких було пошкоджено чи знищено майно внаслідок війни тощо.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...