22-річний Михайло Свідрак здобув третю медаль для українців на турнірі з дзюдо в Загребі

Українські дзюдоїсти здобули ще одну, третю, медаль на змаганнях серії Гран-прі IJF, який вчора розпочався у Загребі, столиці Хорватії.

22-річний спортсмен з Івано-ФранківщиниМихайло Свідрак став бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг – інформує Спорт.юа.

22-річний спортсмен з Івано-ФранківщиниМихайло Свідракстав бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг. Михайло впевнено здолав перших чотирьох суперників, зокрема четвертого номера світового рейтингу Гільєрме Шімідта з Бразилії.

Пропустивши у півфіналі від Медіксона Дель Орбе Корторреаля з Домініканської Республіки кидок, який судді оцінили на іппон, у сутичці за бронзу український дзюдоїст свого вже не віддав. Дві оцінки вазарі й беззаперечна перемога над чемпіоном Європи-2021 і дворазовим переможцем Grand Slam Ведатом Альбайраком з Туреччини.

Відзначимо, що це друга медаль для Свідрака на турнірах серії Гран-прі після срібла, яке він виборов у травні цього року в Австрії.