На Прикарпатті оголосили конкурс на посаду голови Городенківської РДА

Розпорядженням Президента України від 28 квітня 2017 року№95/2017-рп оголошено конкурс на зайняття вакантних посад шести голів районних державних адміністрацій.

Серед них – посада голови Городенківської РДА. Нагадаємо, ця посада вакантна з 21 квітня цього року, відколи попередній голова РДА Богдан Кобилянський був призначений на посаду заступника голови обласної державної адміністрації. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу ОДА Івано-Франківської області.

На посаду голови райдержадміністрації можуть претендувати особи з вищою освітою (ступінь вищої освіти – магістр), загальним стажем роботи – не менше семи років та досвідом роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері – не менше трьох років, вільним володінням державною мовою.

У розпорядженні “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністраці” зазначено умови проведення конкурсу  та вимоги до осіб, які претендуватимуть на зайняття посад голів районних державних адміністрацій.

Сам конкурс відбудеться 30 травня цього року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.  Документи претенденти на посаду голів райдержадміністрацій можуть подавати до  22 травня.

Читайте також: У Франківську демонтують 14 об’єктів зовнішньої реклами 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...