Троє мерів Прикарпаття отримали державні нагороди

У Києві під час урочистостей з нагоди 25-річчя Асоціації міст України державними нагородами відзначили трьох мерів Прикарпаття.

Урочистості відбувались під головуванням очільника АМУ, Київського міського голови Віталія Кличка, у яких взяв участь Президент України Петро Порошенко, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадій Зубко, представники громад-членів Асоціації та представники її іноземних партнерів.

У цьому заході також взяла участь делегація очільників органів місцевого самоврядування від Прикарпаття у складі 20 осіб.

Міський голова Галича член правління АМУ Орест Трачик у своєму виступі на урочистому заході наголосив, що АМУ на належному рівні відстоює інтереси місцевого самоврядування упродовж 25 років і допомагає містам втілювати в життя інноваційні ідеї.

Під час урочистостей було відзначено мерів Прикарпаття державними нагородами, зокрема міські голови Івано-Франківська Руслан Марцінків і Коломиї Ігор Слюзар отримали грамоти Верховної Ради України, а міського голову Галича Ореста Трачика удостоєно подяки від Прем’єр-міністра України.

Читайте також: На папері ніби є, а в кишені — пусто: дані статистики щодо середніх зарплат дуже дивують 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...