У вересні гірські рятувальники припиняють свою роботу

З середини вересня за наказом Державної служби з надзвичайних ситуацій гірські рятувальники припиняють свою діяльність.  Про це йдеться в офіційній заяві рятувальників в соціальній мережі.

«Раніше, ми всі були цивільними, вільнонайманими працівниками. Ми, люди, які раніше були пішохідниками, альпіністами, спелеологами, водниками старалися завжди якнайефективніше проводити пошукові та рятувальні роботи. Ми старалися думати, як туристи чи грибники, які заблукали, щоб знайти їх. Якнайшвидше надати допомогу людині, котра зламала чи вивихнула ногу», — йдеться у заяві.

З вересня, нову частину, яка називатиметься спеціалізованою пошуково-рятувальною очолить пожежник-підполковник. Посаду заступника частини — майор, начальників груп — капітани.

«Професіонали, які замість професійного гасіння пожеж, будуть створювати загрозу для безпеки туристів тим, що усунуть від керівництва гірських рятувальників, які віддали цій справі більшу частину свого життя»

Гірські рятувальники просять усіх прикарпатців та туристів берегти себе, бо з вересня їхніми обов’язками займатимуться люди, які не мають найменшої кваліфікації в горах чи лісах.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...