Історична подія: Івано-Франківська міська рада прийняла у комунальну власність Палац Потоцьких

Як вже писало МІСТО, ТзОВ “Карпатська нафтова компанія” звернулась до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з проханням прийняти у комунальну власність територіальної громади міста комплекс споруд по вулиці Шпитальна, 5 (Палац Потоцьких).

Сьогодні, 27 жовтня, під час засідання шістнадцятої сесії депутати міської ради проголосували за рішення про укладення договору пожертви, згідно з яким Палац Потоцьких переходить у комунальну власність міста.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що вважає цю подію історичною.

Далі необхідні обговорення концепції, що ми робимо з територією? Що ми хочемо там бачити? Ця територія має «жити», бути відкритою. Ми повинні зробити це культурним місцем. Земля в нашій власності, а власник комплексу палацу погодився віддати його у власність громади міста. Я вважаю, що це історична подія.

Депутат Володимир Кушнір поцікавився, чи вже підраховували, скільки коштів потрібно буде на утримання Палацу.

Якісь операційні витрати будуть. Ми ще не знаємо, дуже довго тривали перемовини про передачу. Перш ніж розробляти проектно-кошторисну документацію, треба розробити концепцію. З краєзнавцями, спеціалістами. Треба оформити всі документи і тоді рухатися далі, – відповів міський голова.

На запитання,як вдалося домовитися і чи довелося щось запропонувати взамін, Руслан Марцінків відповів:

В мене була зустріч з власником. Було багато ідей: передати благодійному фонду, іншим структурам. Я вважаю що власником має бути Івано-Франківська міська рада.

Депутати підтримали дане рішення.

Читайте також: Депутата франківської міськради хвилюють “нічні метелики”, які “працюють” на його окрузі

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...