Франківські атовці взяли участь у півмарафоні, щоб зібрати кошти дівчині, яка втратила ногу на війні. ФОТО

У Львові відбувся Lviv Half Marathon. У ньому взяли участь учасники АТО з Івано-Франківська з метою допомогти дівчині, яка втратила на війні ногу.

Про це у мережі фейсбук повідомив голова ГО “Обласна спілка учасників АТО” Андрій Долик

Ось такі ми “Переможці”, “Госпітальєри”, ГО “ОСУ АТО”, люди з величезною жагою до життя. Всіх нас об’єднала єдина мета – благодійний марафон задля збору коштів на протез для чарівної дівчинки Оля Тарасевич, – йдеться у публікації.

Оля Тарасевич у 25 років втратила ногу на Донбасі і знову повернулася в Авдіївку. Внески за участь і збір коштів спрямовувались на придбання протезу для дівчини.

На підтримку Олі Тарасевич. Все це не просто так і коли біжиш по бруківці мокро і падає дощ, але бачиш що біжать хлопці та дівчата на протезах розумієш одне зупинятися не має як і просто не можна. Адже зламатися найлегше, а от піднятися і жити не просто. Ну мій один з девізів в житті ніколи не здаватися. Дуже була рада всіх бачити. І черговий раз зрозуміла, що я можу. Долучайтеся! Переходьте за лінком та тисніть ПІДТРИМАТИ!https://ubb.org.ua/uk/special/10/ Нехай вам повернеться стократ, – закликає учасниця півмарафону Tania Uzepchuk .

Читайте також: На Прикарпатті волонтери хочуть створити реабілітаційний центр для родин загиблих учасників АТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...