Анонс ювілейного номеру журналу “LIKE”

Відомі селебретіс, цікаві люди, неординарні проекти та безліч пікантних тем – усе це відкриває перед вами журнал “LIKE”, який уже третій рік поспіль б’є читацькі рекорди і цьогоріч відзначає свою річницю.

У ювілейному номері журналу читайте:

Вона виросла у провінції, і ще в студентські роки зрозуміла – її місце на сцені. Сьогодні цю яскраву і харизматичну блондинку знають у різних куточках земної кулі. Адже разом з програмою “Орел і решка ” Лєся Нікітюк полюбляє мандрувати. Чи є ліміт у славнозвісної золотої картки ти життя після проекту в еклюзивному інтервю для журналу”LIKE”.

Новий імідж – це як нове життя. Однак зважитися на кардинальні зміни готові не всі. Героїню нашого проекту “Перевтілення”, ризики не лякають. Гостра на слівце та надзвичайно жіночна кореспондент ТСН Алла Пасс у новому образі на сторінках “LIKE”.

Багато жінок змушені вдавати, що отримують задоволення в ліжку. Причиною може бути внутрішня скутість, невпевненість у собі або неуважність чоловіка.Навіщо потрібен здоровій жінці секс та чому вона готова так легко відмовитися від задоволення? Читайте у матеріалі – Жіночий оргазм: Скажи собі «Так!»

Крім того, у номері – неординарна фотосесія команди “3 роки на висоті”. Гортайте свій улюблений глянець із задоволенням.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...