Новорічна ілюмінація в центрі Івано-Франківська коштуватиме три мільйони гривень

Днями комунальне підприємство «Івано-Франківськміськсвітло» оголосило відкриті торги щодо закупівлі світлодіодної параболічної арки «Фонтан».

Про це повідомляється на сайті Prozorro.

Згідно тендерної документації, у підприємстві шукають підрядника, який встановить 46 світлодіодних світильників у формі арки.

Конструкція арки складається із променів, які виглядають як струї води, що витікають із квітки лілії. Промені параболічної арки виконані із металевих прямокутних труб. Квітка параболічної арки виконана із квадратного профілю розмірами 12х12 мм і дроту катанки. Дюралайт на зовнішній частині арки мерехтить білим теплим кольором. На внутрішній частині конструкції використовується світлодіодна гірлянда (28 штук), мерехтить холодним білим кольором. Кожна гірлянда має довжину 10 м, на якій є 100 діодів. Відстань між світлодіодами — 10см. Колір LED — білий теплий. Температурний діапазон використання від -40°С до +60°С для вуличного використання, — йдеться в технічному завданні тендеру.

Окрім цього, однією з вимог тендеру є стійкість до механічних та кліматичних умов (вітер, сніг, дощ, хурделиця).

Очікувана вартість за монтаж та конструкцію — 3 000 000 грн.

Зазначимо, що термін експлуатації арки повинен бути 20 000 годин, тобто, 833 дні.

Читайте також: В Україні не знайшлося підрядника, який хотів би збудувати спортивний майданчик на франківському “Позитроні”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...