“Укропівець” Дмитро Чміль: Діти змалку мають знати, що таке милосердя і добро

Івано-Франківську школу № 18, у рамках робочого візиту на Прикарпаття, відвідав міністр закордонних справ Павло Клімкін. Дипломат мав почесну місію.

Він нагородив учнів, які брали участь у міжнародному соціальному проекті «Книга Добра», започаткованому з благословення блаженнішого Любомира Гузара.

В рамках цього проекту була створена книга із найцікавішими історіями та ілюстраціями про добро. Саме ЗОШ № 18 взяла у дійстві чи не найактивнішу участь. Учні намалювали майже 400 малюнків про добро та написали більше двох десятків творів. Три з них увійшли до видання. Серед переможців – «Історія добра» дев’ятикласниці Марії Червак.

Ми живемо в шаленому ритмі і не помічаємо оточуючих, які можуть потребувати допомоги на відстані витягнутої руки. Мій твір про Діану Татусько. Їй тільки чотирнадцять, а вона вже довела, що навіть у такому юному віці можна творити добро, допомагаючи хворим людям. Це приклад для інших: добро існуватиме завжди, – сказала дівчинка.

Вона та інші учасники і переможці конкурсу отримали нагороди із рук міністра.

Надзвичайно приємно вручати нагороди талановитим дітям. Адже цей проект присвячений добру. А це саме те, що має нас, українців, єднати, – зазначив міністр.

Директор закладу Дмитро Чміль сказав, що школа № 18 була чи не найактивнішою у проекті. Діти долучились до нього, адже ця тема близька та зрозуміла навіть наймолодшим.

Діти змалку повинні знати, що таке співчуття, милосердя, добро, розуміння. Ми щодня стараємось їм це донести. Адже такі справи не мають кордонів чи обмежень. Творити добро – це найвище призначення людини. І звісно, нам приємно, що маємо у школі таких почесних гостей. Для школярів це найкращий стимул і надалі брати участь у таких світлих проектах, – зазначив Дмитро Чміль.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...