Екс-керівник санаторію “Смерічка” подав позовну заяву і хоче поновитися на посаді

Колишній головний лікар санаторію «Смерічка» Роман Мисюга звернувся до Яремчанського міського суду із позовною заявою щодо поновлення на посаді.

Скандальний екс-посадовець також намагається отримати заробітну плату за період з часу звільнення і вимагає стягнути з департаменту охорони здоров`я моральну шкоду в сумі 20 тис грн, інформує АН “Фіртка”.

Раніше працівники санаторію «Смерічка» неодноразово зверталися до департаменту охорони здоров’я ОДА з вимогою звільнити із займаної посади головного лікаря закладу Романа Мисюгу.

За це проголосувала більшість на засіданні профспілкового комітету. Також з вимогою його звільнення працівники перекривали дорогу у Татарові.

Слід відзначити, що наприкінці листопада минулого року прокуратура заявила про те, що службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка», зловживаючи своїм службовим становищем, необґрунтовано розробили на 2016 рік та затвердили кошторис доходів і видатків санаторію.

Зокрема, вони збільшили витрати на оплату працівників санаторію за рахунок зменшення витрат на харчування осіб, які перебували на оздоровленні. Внаслідок таких зловживань, державним інтересам заподіяно збитки на 360 тис. грн.

Нагадаємо, 2 вересня 2017 року скандального головного лікаря обласного кістково-туберкульозного санаторію “Смерічка” Романа Мисюгу звільнили з посади.

Додамо, наприкінці листопада минулого року прокуратура заявила про те, що службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка», зловживаючи своїм службовим становищем, необґрунтовано розробили на 2016 рік та затвердили кошторис доходів і видатків санаторію. Зокрема, вони збільшили витрати на оплату працівників санаторію за рахунок зменшення витрат на харчування осіб, які перебували на оздоровленні. Внаслідок таких зловживань, державним інтересам заподіяно збитки на 360 тис. грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...