“Ураган” у Франківську поділив очки з ХІТом

У матчі 15-го туру Екстра-ліги івано-франківський “Ураган” зіграв унічию на домашньому майданчику зі столичним ХІТом.

Перший тайм пройшов за переваги киян, які більше атакували й створювали небезпечні моменти. Однак голкіпер господарів Євген Іваняк парирував усі удари. Друга 20-хвилинка розпочалася з голу “Урагану”.

Продуману атаку результативно завершив Андрій Сімка. Та через кілька хвилин ХІТ зрівняв рахунок. Після цього в обидвох команд були шанси вирвати перемогу, однак забити не вдалось.

Наприкінці матчу команди по черзі грали з п’ятим польовим гравцем, але й це не змінило кінцевий рахунок поєдинку — 1:1. До слова, це був останній матч календарного 2017 року для іванофраніквців. Після 15-ти турів “Ураган” займає останнє місце турнірної таблиці, ХІТ — другий.