“1+1” просить суд викреслити зірку “Сватів” із чорного списку російських артистів

Телеканал “1+1” позивається до Міністерства культури України та Держагентства з питань кіно, щоб виключити з “чорного списку” російських артистів актора Федора Добронравова, зірку серіалу “Свати”.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, передає УП. Життя.

ТОВ “Телекомпанія “Студія 1+1” просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Мінкульту “Про доповнення (оновлення) Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України” щодо включення до цього переліку громадянина Російської Федерації Федора Добронравова.

Також “1+1” просить суд визнати протиправним і скасувати Наказ Державного агентства України з питань кіно щодо анулювання посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Нагадаємо, наприкінці листопада голова Держкіно Пилип Іллєнко, заявив, що Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу “Свати”.

Спочатку СБУ внесла актора з цього серіалу – Федора Добронравова – у список осіб, яким заборонено перетинати кордон України, потім із подання СБУ Мінкульт вніс Добронравова до переліку осіб, що створюють загрозу Нацбезпеці – відповідно цей список вже є на їхньому сайті.

Судове засідання відбудеться 15 лютого.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...