Спортсменка з Івано-Франківська отримала олімпійську ліцензію з могулу

Українська спортсменка Тетяна Петрова, яка представляє СК «Буковель», отримала олімпійську ліцензію в могулі.

Гарну звістку у Facebook написав тренер дівчини Сергій Чмель.

Останній раз представниця України в могулі мала ліцензію у 1994 році (Ліллехаммер). Тоді ліцензію вдалося отримати  Юлії Фоміних, яка зараз займає посаду Державного тренера з фрістайлу.

Тетяна Петрова і я, ії тренер, щиро вдячні всім, хто вірив у нас і підтримував. Особливу подяку висловлюємо керівництву гірськолижного курорту «Буковель», особисто Шевченку Олександру Леонідовичу, Міністерству молоді та спорту України в особі Жданова Ігоря Олександровича та Фоміних Юлії Володимирівні, які повірили у Тетяну і дали їй шанс поборотись за участь в Олімпійських іграх, — написав Сергій Чмель.

За словами тренера, такий результат спортсменки без гірськолижного курорту «Буковель» був би неможливий.

Буковель підтримує український могул вже понад 15 років. Саме цей курорт допоміг могулу відродитись в Україні і вийти на світовий олімпійський рівень. Для нас створили ідеальні умови для тренувань, курорт надає сучасну могульну трасу, де українські спортсмени всіх рівнів мають змогу безкоштовно тренуватись. Кожен рік у Буковелі проводяться біля п’яти змагань з могулу, серед яких Чемпіонат України.

Зазначимо, що Тетяна Петрова почала займатися могулом у 2012 році — саме в Буковелі.

І за 6 років сумлінних тренувань ми маємо цей чудовий результат. Я дуже радий, що ми Вас не розчарували і довели всім скептикам, що могул в Україні існує і має право на розвиток, — розповідає тренер.

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...