Церква нагородила Руслана Марцінківа почесною ювілейною медаллю. ФОТО

18 березня Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового. Опісля Митрополит нагородив медаллю міського голову.

Роздумуючи над Божим Словом під час проповіді, Митрополит акцентував увагу на тому, що таке справжній піст та як про нього вчить Святе Письмо.

По завершенню Божественної Літургії, Віце-економ Архієпархії прот. Віталій Максимів зачитав грамоту про нагородження Міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа почесною ювілейною медаллю Блаженного Григорія Хомишина “За вагомий внесок в розвиток Католицької школи-гімназії святого Василія Великого”.

Митрополит Володимир, звертаючись до очільника міста зазначив, що для розвитку держави є необхідним, щоб молоді люди були зрілими та всебічно розвинутими: як інтелектуально, так і духовно, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Завдяки якісній освіті, яка підкріплена християнськими моральними цінностями, можна ефективно змінювати державу, – переконаний Митрополит.

В свою чергу Руслан Марцінків висловив слова вдячності, та запевнив у своїй подальшій підтримці Католицької школи-гімназії.

Читайте також: Франківська молодь представила на Тернопільщині театралізовану Хресну дорогу. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...