У франківському садку відмовилися від ідеї співати пісню про “подерті мамині штани”

Як вже писало МІСТО, до Дня матері у франківському садку дітям пропонують виконати пісню про “подерті мамині штани”. ФОТО

Після розголосу у соцмережах та ЗМІ, у школі-садку імені Софії Русової все ж відмовились від виконання пісні про порвані штанці.

Третього травня стало відомо, що у садку все ж відмовились від виконання цього твору. Про це журналістам повідомили батьки вихованців закладу, пише Галка.

Завідувачка закладу Марія Ільків не підтвердила але й не спростувала цю інформацію та запросила журналістів відвідати свято до Дня Матері. Вона наголосила, що визнає право людини одягатися, у що завгодно, але моду на рвані джинси не варто показувати дітям.

Діти найкраще запам’ятовують зором, тому коли вони бачать таку моду – сприймають це як належне. Навіть на Фейсбуці є відео, де дівчинка ріже колготки, надивившись на цю моду, – каже Ільків.

Також директорка зізналась, що після розголосу у ЗМІ, до неї почали звертатись батьки, щоб записати або перевести дітей саме у цей садок. Адже “його колектив  виховує українців і береже українську культуру “.

Марія Ільків додала, що роздумує над тим, аби подати у суд на журналістів, які дискримінували її через вік.

Читайте також: Міністр Гриневич у Франківську: Українську мову мають вивчати всі

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...