Виконком затвердив перелік об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та їхню граничну площу

Сьогодні, 10 травня, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради надав дозвіл на розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі на вулицях міста.

У рішенні зазначені суми, що отримає місцевий бюджет, а також площу, яку займатимуть об’єкти.

Відповідно до рішення, на вулиці Тичини з 16 травня по 16 серпня буде розміщений лоток для торгівлі окулярами та головними уборами.  Вартість оренди становить 4616 гривень.

У міському парку з 14 травня по 30 вересня з’явиться лоток для торгівлі повітряними кулями. Бюджет отримає 10424 гривні.

У парку на вулиці Молодіжній розмістять лоток з морозивом з 14 травня по 30 вересня. Місто від оренди отримає аналогічну суму, яка складає 10424 грн.

Подібний лоток з морозивом з’явиться й в міському парку. Торгівля відбуватиметься з 14 травня по 31 жовтня. Тому й сума буде дещо більшою: 12732 гривень.

Також у парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка з 14 травня по 1 вересня розмістять один спортивний батут та один надувний майданчик “Кораблик”, за які у бюджет надійде 24795 гривень.

Окремо виконком встановив обмеження щодо площі об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів надання послуг у сфері розваг:

  • Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі – до 2 м.кв;
  • Електро-веломобілі – до 5 м.кв для тимчасової стоянки та не більше 5-ти одиниць електро-веломобілів;
  • Площі надувних дитячих майданчиків, басейнів, батутів тощо,  визначаються, виходячи з технічного паспорта обладнання та додатково 1м по периметру обладнання, але площа не повинна перевищувати 50 м.кв;

Читайте також: На День героя франківцям відтворять бій Легіону УСС з імператорською армією Росії

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...