Інноваційні проекти “АТБ”

Мережа продовольчих маркетів розповіла про реалізацію програм, які фактично запроваджують нові стандарти в галузі вітчизняного ритейлу.

Нещодавні відкриття нових магазинів “АТБ” в Івано-Франківську дали змогу мешканцям міста оцінити сучасні стандарти роздрібної торгівлі. Галузь розвивається,  спонукаючи змінюватися та вдосконалюватися навіть найпотужніших гравців. “АТБ” – один із них: сьогодні мережа має 951 магазин у 246 населених пунктах України. Тож їй слід розвиватися, щоб відповідати запитам сучасного покупця, які постійно зростають.

Одним з основних принципів розвитку торговельної мережі “АТБ” є активне інвестування в передові технології, впровадження новаторських концепцій і практик, – зазначає Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації “АТБ”.

Як показує досвід європейського ритейлу, впровадження передових технологій, концепцій і практик – новий тренд у розвитку формату дискаунтер (формату, в якому працює “АТБ”). Поряд з такими європейськими лідерами, як Lidl і Aldi, вітчизняний ритейлер розглядає цей напрямок як найголовніший у своїй інвестиційній діяльності.

На підтвердження можна навести три найпотужніших проекти, які наразі розробляють в “АТБ”. Перший, найпомітніший для пересічного покупця, пов’язаний з модернізацією самих магазинів. Оновлені маркети, які легко впізнати за  сучасним дизайном у темних тонах, – це свого роду експериментальний майданчик. Тут впроваджують передові рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження. У магазинах “АТБ” нового формату встановлено холодильне та морозильне обладнання останнього покоління, а також новітня система освітлення, що функціонує на основі LED-технологій. Чимало уваги приділено вдосконаленню систем утеплення, опалення та рекуперації енергії. Загалом такий комплекс заходів дає можливість скорочувати витрати на опалення до 70%.

Другим проектом є експеримент з використання технології кас самообслуговування (КСО), який було розпочато у листопаді минулого року.

У проекті тестується використання кас самообслуговування NCR SelfServ Checkout. Компанія NCR – провідний світовий виробник устаткування у сфері банківських, торгових та інформаційно-технологічних рішень, на частку якого припадає понад 75% обсягу ринку, – підкреслює Борис Марков.

Третій великий проект стосується організації логістичних процесів. Компанія має логістичну інфраструктуру, що складається з восьми сучасних мультитемпературних розподільчих центрів категорії “А” загальною площею 150 тис. кв. м, яка є однією з найбільших в Україні.

Новітні інформаційні системи дозволяють знизити вартість внутрішньої складської обробки товару та його доставки, підвищити контроль над виконанням складських операцій і обмежити вплив людського фактора на процеси складської логістики, – зазначає Борис Марков.

Все перераховане є лише частиною великої програми розвитку “АТБ”, яка налічує чимало інноваційних проектів. Результат діяльності “АТБ” вражає – це найсучасніша вітчизняна мережа, в магазинах якої щодня купують товари понад 3 мільйони українців.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...