Прикарпатець виграв забіг на 10 кілометрів у Тернополі. ФОТО

У Тернополі відбувся спортивний забіг “Півмарафон-2018”. У заході взяли участь понад 500 осіб із 15 областей України, а також гості із Білорусі, Азербайджану, США, Франції.

Забіги для дорослих пройшли на 21, 10 і 5 км дистанціях. Для маленьких любителів бігу організатори “Півмарафону-2018” підготували окрему програму.

26-річний майстер спорту з бігу на 1500 метрів Руслан Даньків першим подолав дистанцію 5 кілометрів.

Долучався до півмарафону в Тернополі і минулого року. Тоді посів друге місце, – розповідає Руслан Даньків. – Займаюся легкою атлетикою та бігом. Своїм найвищим досягненням вважаю виконання нормативу майстра спорту. Також два рази був призером Чемпіонату України з кросу на три кілометри. А два роки тому посів третє місце на чемпіонаті з бігу на 1500 метрів. На даний час готуюся до Чемпіонату України, який відбудеться 23 червня.

10 кілометрів першим пробіг Андрій Лапко, який приїхав на змагання з Івано-Франківської області. Чоловік професійно займається бігом 13 років. Дистанцію на 10 кілометрів подолав за 39 хвилин.

Переможцем у дистанції на 21 кілометр став львів’янин Тарас Сало, який минулого тижня посів перше місце у львівському півмарафоні. У Тернополі подолав дистанцію за 1 годину 7 хвилин і 40 секунд.

Наперед складно передбачити результат. Але, коли перші десять кілометрів пробіг за 31 хвилину і 40 секунд, вже знав, що перемога буде, – каже Тарас Сало. – Тренуюся з 6-го класу. Професійно займаюся спортом із 1998 року. 17 років пропрацював у правоохоронних органах. Представляв міліцію на різних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу. На даний час я є інструктором зі спорту. Треную людей і сам займаюся. Сподіваюся, що буду виступати за Збройні сили України.

Організатори заходу наголошують, що мета спортивного забігу – популяризувати здоровий спосіб життя, заохотити людей активно займатися спортом. Переможцям “Півмарафону-2018” вручили медалі та призи.

Читайте також: На Франківщині священик взявся ремонтувати церкву вагонкою – селяни проти

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...