Київські компанії розіграли 4 мільйони гривень на технічне обслуговування “Прикарпаттрансгазу”

Філія управління магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз” (Івано-Франківськ) ПАТ “Укртрансгаз” за результатами відкритих торгів 6 червня уклала договір з київським ТОВ “Норма плюс” на техобслуговування одоризаторів газу за майже 3,8 млн грн.

Про це написали “Наші гроші. Львів” з посиланням на систему “Прозорро”.

Згідно з умовами договору, фірма має провести технічне обслуговування одоризаторів газу на сімнадцятьох газорозподільних станціях в Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Одеській областях до грудня цього року.

На торгах із “Норма плюс” змагалась ще одне київське ТОВ “Діаконт”, яке програла з дорожчою на 1 тис. грн ціною.

Кінцевими бенефіціарами компанії-переможця “Норма плюс” є Петро Кулінічев та Вікторія Жданенко. Остання до січня цього року також володіла ТОВ “Діаконт” спільно з киянкою Іриною Дудкою. Нині власниками ТОВ “Діаконт” є Ірина Дудка, Валерій Чалайдюк та Микола Дроган, який також є керівником.

“Норма плюс” та “Діаконт” вже зустрічались на торгах Южно-української атомної електричної станції ДП “Енергоатом” весною цього року. Тоді перемогу отримало “Діаконт” та уклало угоду на 345 тис грн. На цій закупівлі обидві компанії у складі своїх пропозицій надали сертифікати та повідомлення про оцінку, видані російським підприємством з ідентичною назвою, як в одного з учасників – ЗАТ “Діаконт”, яке до того ж перебуває під санкціями РНБОУ.

Українське ТОВ “Діаконт” подало документ, де вказано що його посадові особи у 2015 році проходили професійні навчання, організовані російським ЗАТ “Діаконт”. ТОВ “Норма плюс”, в свою чергу, надало документ, в якому йдеться, що російське підсанкційне підприємство провело оцінку кваліфікації працівників компанії “Норма плюс”.

Торік “Діаконт” отримав лише два підряди на майже 360 тис грн., натомість «Норма плюс» у 2017 р. отримало замовлень на 142,6 млн грн. від структурних підрозділів ПАТ “Укртрансгаз” та ДП “Енергоатом”.

Київська компанія “Норма плюс” також фігурує у кримінальному провадженні за фактом змови з посадовими особами ПАТ “Укртрансгаз” під час проведення конкурсних торгів в Харківській області. Слідство вважає, що за сприяння службових осіб “Укртрансгазу”та Управлінь магістральних газопроводів товариства у 2017 році було створено штучні умови для перемоги у конкурсних торгах ТОВ “Газпромбудмонтаж”, ТОВ “Норма Плюс”, ПАТ “ПВІ ЗІТ Нафтогазбудізоляція”.

Читайте також: Франківських чиновників підозрюють у розтраті 3 мільйонів на тендері з будівництва школи за 25 мільйонів

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...