Суд продовжив розгляд апеляційної скарги екс-директора санаторію “Смерічка”, який хоче повернутися на посаду

7 вересня в Апеляційному суді Івано-Франківської області слухали апеляційну скаргу екс-директора санаторію “Смерічка”, чоловік оскаржує своє звільнення з посади і хоче поновитись на роботі.

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року скандального керівника прикарпатського санаторію “Смерічка” Романа Мисюгу звільнили з посади через звернення працівників санаторію “Смерічка” до департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА у зв’язку із зловживанням керівником своїм службовим становищем. Мова йде про необґрунтовано розроблений та затверджений кошторис доходів та видатків санаторію на 2016 рік.

Слід нагадати, наприкінці листопада 2016 року прокуратура заявила про те, що службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію “Смерічка”, зловживаючи своїм службовим становищем, необґрунтовано розробили на 2016 рік та затвердили кошторис доходів і видатків санаторію. Зокрема, вони збільшили витрати на оплату працівників санаторію за рахунок зменшення витрат на харчування осіб, які перебували на оздоровленні. Внаслідок таких зловживань, державним інтересам заподіяно збитки на 360 тис. грн.

Після звільнення Роман Мисюга звернувся до Яремчанського міського суду із позовною заявою щодо поновлення на посаді. Скандальний екс-посадовець також намагався отримати заробітну плату за період з часу звільнення і вимагав стягнути з департаменту охорони здоров`я моральну шкоду в сумі 20 тис. грн. Однак суд першої інстанції щодо поновлення на посаді звільнений Роман Мисюга програв і подав апеляційну скаргу.

Справу в Апеляційному суді Івано-Франківської області слухає колегія суддів Девляшевський В.А. , Малєєв А.Ю., Горейко М.Д.

7 вересня на судове засідання з’явилися сам Роман Мисюга, його адвокат Банах Володимир та сторона відповідача Департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА – Іванів Олег.

Суд долучив до справи додаткові матеріали. Зокрема, перелік статутних документів, положень про призначення на посаду у новій і старих редакціях.

Суддя Девляшевський зазначив, що у зв’язку з долученням нових матеріалів, а також з іншими процесуальними моментами, розгляд справи треба продовжити. Обидві сторони погодились.

Суд ухвалив продовжити строк розгляду даної справи.
Наступне засідання відбудеться 4 жовтня о 13.30 год.

Читайте також: Експертиза перевірить “набої”, знайдені у автомобілі прикарпатського судді

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...