Квести, інтенсиви та дискусії: Повна програма фестивалю-фентезі “Брама” в Івано-Франківську

З 1 по 7 жовтня в Івано-Франківську відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль-фентезі “Брама”.

Повна програма нижче. Організатори повідомляють, що можливі незначні уточнення, які можна відстежувати на сторінці фестивалю у фейсбук.

1 жовтня

15.30
Театр кіно “Люм’єр”
Відкриття ІІ Міжнародного фестивалю фентезі Брама-2018 (Ірма Вітовська та знімальна група кінофільму “Брама”, Володимир Тихий, Павло Ар’є, Віталіна Біблів та ін). Вхід вільний.

16.30
Театр-кіно Люм’єр
Показ фільму “Брама” (Вхід вільний)

2 жовтня

16.30
Театр-кіно Люм’єр
Показ фільму “Моллі Мун” (Вартість квитка 35 грн)

18.00
Книгарня Є
Лекція від голови журі конкурсу фентезі-оповідань Брама Мирослава Кошика “Чому НЕ треба писати, як Толкієн” Myroslav Koshyk

3 жовтня

16.30
Театр-кіно Люм’єр
Показ фільму “Чоловік, який вбив Дон Кіхота” (Вартість квитка 35 грн)

4 жовтня

18.00
Старт від Ратуші і далі вулицями міста
Брама: квест Брами Івано-Франківська. Остап Українець, зареєстровані учасники (Участь безкоштовна)
Реєстрація за активним посиланням.

18.15
Театр-кіно Люм’єр
Прем’єра фільму “Веном” (Вартість квитка 70 грн)

5 жовтня

10.00
Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника
Наукова конференція (Михайло Назаренко, Олеся Стужук, та ін. Координаторка Ольга Деркачова)

11.00-19.00
ВДОМА
Письменницький Семінар-інтенсив: Як створювати фантастичні світи (Володимир Арєнєв Volodymyr Arenev (Київ) Участь за попередньою реєстрацією).
Для реєстрації перейдіть за посиланням.

18.00
Творча зустріч з Володимиром Єшкілєвим (Володимир Єшкілєв, Івано-Франківськ)

20.30
Театр кіно Люм’єр
Вечір музики та спогадів, присвячений творчості Кузьми Скрябіна (Святослав Коновал Sviatoslav Konoval (гітара, вокал).
Почесна гостя – дружина Кузьми Скрябіна Світлана Бабійчук (Вхід вільний)

21.40
Театр кіно Люм’єр
Показ фільму “Місто, в якому не ходять гроші” за книгою Кузьми Скрябіна (Вартість квитка 50 грн)

6-7 жовтня

10.00-18.00
Площа перед ПНУ (вул. Шевченка, 57) Книжковий ярмарок та ярмарок хенд-мейду і вуличної їжі
Провідні видавництва України: Віват, Асса та ін (Вхід вільний)

6 жовтня

10.00-18.00
Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)
Брама-2018: Лекторій – тематичні зустрічі з відомими письменниками, перекладачами, видавцями (Вхід вільний)

10.00-18.00
Локація настольних ігор (Вхід вільний)

10.00
Дискусія: «50 відтінків “Відьмака”» Учасники: Олеся Стужук, Сергій Легеза, «Ідеографіка». Модератор Володимир Арєнєв

Спільна презентація книг молодих авторів фентезі (Ярина Каторож, Світлана Тараторіна, Любов Відута та ін)

11.00
“Як припало вже в Імперії…”: стімпанк між Сходом та Заходом” (лекція) Сергій Легеза Sergey Legeza (Дніпро)

Авторська зустріч з перекладачем Олексою Негребецьким Олекса Негребецький (Київ)

13.00
Дискусія: “Забуті тіні українського кінофентезі” (Учасники: Михайло Назаренко, Ярослав Войцешек, Іван Малкович)

“Священне місто проти Хтонії” (Лекція/ Олексій Гедеонов Алексей Гедеонов (Київ)

15.00
“Кожен чоловік і кожна жінка – зірка”, лекція про творчість та вплив Алістера Кровлі (Лекція Євген Лір (Мелітополь)

Лекція Міфологічні й фольклорні істоти у “Відьмаку” А. Сапковського ( Олеся Стужук (Київ)

16.00
Творча зустріч з Дарою Корній Дара Корній ДАРА Корній – Dara Korniy (Львів)

Лекція білоруською мовою “Фэнтэзі, рэлігія і нацыянальная літаратура”.(Олексій Шеін Аляксей Шэін (Білорусь).

Дискусія: “Метамодерний горор і кінець світу (Учасники: Євген Лір, Олексій Жупанський, Олексій Гедеонов)

17.00
Лекція «Мир-город і Світ-город: міф Гоголя» (Михайло Назаренко Mikhail Nazarenko (Київ)

Лекція “Сльози у флаконі, зуби в намисті: кріпові історії про вікторіанський культ смерті” (Ліна Квітка Lina Kwitka (Київ)

18.00
Творча зустріч з братами Капрановими. “Містика, еротика, детектив – рецепт Приворотного зілля для читачів”. ( Брати Капранови Брати Капранови (Віталій Капранов) (Київ)

Перспективи і проблеми Українського фєнтезі та фантастики у кіно, або чи побачимо ми колись Українські зоряні війни!? ( Ярослав Войцешек (Київ)

Дискусія “Український фольклор як основа вітчизняного фентезі” (Учасники: Михайло Назаренко, Дара Корній, Світлана Тараторіна. Модераторка Олеся Стужук)

12.00
Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)
Презентація збірки оповідань-переможців конкурсу Брама-2017 (Автори, що увійшли у збірку; Авторка передмови Дара Корній, оргкомітет ІІ Міжнародного фестивалю фентезі Брама-2018: Оксана Мельник, Кміта-Ференц Юлія, Людмила Лінник, Anatoliy Mytskan, Andriy Savka, Volodymyr Arenev, Остап Українець; Голова журі конкурсу оповідань Мирослав Кошик та інші) Вхід вільний

11.00
Театр кіно Люм’єр Дитяче свято від Kazka Production (Вхід вільний)

12.00
Театр кіно Люм’єр Дитячий перегляд мультфільму “Смолфут” (Вартість квитка 55 грн)

18.00
Філармонія
Брама-2018: Rosa das Rosas / середньовічна музична вистава. (Львівський ансамбль старовинної музики Kings & Beggars, Студії старовинного танцю “Джойссанс” та “Beltaine”) Вхід вільний

19.00
Брама: Тематичний ГлуздоГерць вигаданих світів-2 (Остап Українець, зареєстровані учасники )

7 жовтня

10.00-16.00
Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)
Лекторій – тематичні зустрічі з відомими письменниками, перекладачами, видавцями. Вхід вільний

11.00-18.00
Локація настольних ігор (Вхід вільний)

11.00
Спільна презентація кількох молодих авторів

Дискусія “Дві голови Фантазоса: літературна темрява у серіалах”. (Учасники Євген Лір (м. Мелітопіль), Остап Українець (м. Івано-Франківськ), Ігор Дунець Igor Dunets (м. Івано-Франківськ)

Лекція “Історія та фентезі: точки перетину” Інна Ковалишена (Вінниця)

12.00
Творча зустріч з польською письменницею Анною Каньтох Anna Kańtoch(Катовіце, Польща).

13.00
Лекція «По обидва боки Диканьки: фантастика в українській літературі ХІХ століття» узгодити (Михайло Назаренко (Київ)

Лекція “Джордж Мартін: що було до «Гри престолів»” (Володимир Арєнєв (Київ)

14.00
Дискусія “Дорослі теми підліткового фентезі” (Учасники: Володимир Арєнєв, Наталія Матолінець, Анна Каньтох (Польща із перекладачем), Наталя Щерба, Олексій Шеін (Білорусь). Модератор Михайло Назаренко)

11.00
Театр кіно Люм’єр Дитяче свято від Kazka Production (Вхід вільний)

12.00
Театр кіно Люм’єр
Дитячий перегляд мультфільму “Смолфут” (Вартість квитка 55 грн)

14.00
Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57) – Вічевий Майдан – Драмтеатр
Костюмована “Хода Брамників” (Участь безкоштовна)

15.00
Вічевий майдан
Майстер-клас зі старовинних танців (Львівський ансамбль старовинної музики “Kings & Beggars”, Студії старовинного танцю “Джойссанс” та “Beltaine”) (Участь безкоштовна)

16.00
Драмтеатр Конкурс косплею (заявлені учасники, журі) Вхід вільний

17.00
Драмтеатр
Брама-2018: Церемонія нагородження переможців конкурсу фентезі-оповідань Брама-2018 та закриття фестивалю (Фестивальний оркестр Брама, Рок-Вар’яте КораЛЛі / KoraLLi, Павло Табаков Pavlo Tabakov з гуртом, зіркові гості фестивалю. Ведучі церемонії Юстина Добуш Justina Dobush та Остап Українець)
Вхід вільний

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...