Національний банк України ввів в обіг нову банкноту

Національний банк України 25 вересня 2018 року ввів в обіг банкноту номіналом 20 гривень зразка 2018 року з оновленим дизайном та удосконаленою системою захисту.

Починаючи від сьогодні, 20-гривнева банкнота нового зразка є законним платіжним засобом та обов’язкова до приймання за її номінальною вартістю всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.
Вона перебуватиме у обігу одночасно з банкнотами 20 гривень зразка 2003 року. Громадянам не потрібно буде обмінювати банкноти попереднього зразка на нові, – зазначає прес-служба Національного банку України.

Першу партію оновлених 20-гривневих банкнот у кількості понад 5 млн штук буде розподілено між підрозділами Національного банку України в регіонах для подальшого розподілу між банками, які в свою чергу повинні забезпечити українців новими банкнотами.

Загалом у цьому році планують надрукувати близько 60 млн банкнот номіналом 20 гривень, які мають забезпечити потреби економіки в цьому номіналі та поступово замінити зношені банкноти номіналом 20 гривень.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...