До кінця року працівники бюджетної сфери отримають заробітну плату в повному обсязі – Олег Гончарук

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів робочу нараду щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати працівникам освітньої та медичної галузей.

На сьогодні в області існує незабезпеченість із виплати заробітної плати освітянам та медикам Прикарпаття у сумі 42 та 150 мільйонів гривень відповідно.

Як повідомив Олег Гончарук, завдяки перерозподілу освітньої та додатковій медичній субвенціям із державного бюджету, заборгованість великою мірою буде погашена. Зокрема, на початку наступного місяця повністю виплатять заборгованість освітянам у сумі 42 мільйони гривень, понад 72 мільйони гривень отримають працівники медичних закладів.

Щоб уникнути будь-яких спекуляцій, зразу хочу пояснити за яким принципом ми розподіляємо ці кошти. Насамперед, закриваємо проблему протермінованої заборгованості та виділяємо фінансовий ресурс тим районам, містам і ОТГ, які не мають можливості самостійно віднайти потрібні кошти – тобто є фінансово неспроможними. Також важливим критерієм для нас є те, які у них відбувалися заходи з економії, на що використовувалися кошти з перевиконання бюджету, – повідомив голова ОДА.

Олег Гончарук також запевнив, що до кінця року працівники бюджетної сфери отримають заробітну плату в повному обсязі. Задля цього будуть акумульовані кошти стабілізаційної дотації, а також інший фінансовий ресурс.

Читайте також: Гончарук представив нового заступника голови ОДА

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...