Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У Тлумацькому районі знайшли одну з найрідкісніших рослин світу

У Тлумацькому районі Івано-Франківської області, в межах Дністровського регіонального ландшафтного парку, минулого тижня Ян Ролечек з друзями науковцями-ботаніками з чеського університуту (м. Брно), знайши одну з найрідкісніших рослин світу – Фіалку Джоя (Viola jooi Janka).

Це вразливий, надзвичайно рідкісний, реліктовий вид. Ізольований, віддалений від основного ареалу на 300 км ексклав середньоєвропейського гірського виду, що має центральноазійські генезисні зв’язки (Червона книга України).

Всього відомо тільки три локалітети зростання в Україні – в межах Тлумацького і Городенкіського районів. А також, по одному локалітету в Румунських Карпатах і на Балканах.

Вітаємо колег із унікальною знахідкою! Надіємось директор Дністровського РЛП Михайло Ковтун докладе максимум зусиль до збереження цієї раритетної фіалки! – дописують у спільноті “Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи”.

 

Ще не пройшло й двох років, як почала працювати спеціальна адміністрація Дністровського РЛП. І ось результат того, що ця територія є справді унікальною. Хоч це не перша цікава рідкісна знахідка на території Парку, але вона особлива. Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб можна було зберегти популяції рідкісної флори та фауни в межах всього Придністерського Покуття! – дописує Михайло Ковтун.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...