Франківський кандидат у нардепи від партії Петра Порошенка зустрівся з волонтерами та своїми прихильниками. ФОТО

Кандидат в народні депутати по мажоритарному окрузі №83 від партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка Олексій Петечел провів зустріч зі своїми прихильниками та волонтерами.

На зустрічі він розповів про свої плани щодо роботи у Парламенті та відповів на запитання, які хвилювали місцевих жителів. Про це повідомляє “Правда“.

Питання стосувалися співпраці з іншими політичними силами після проведення виборів, підтримки євроінтеграційного курсу держави, захисту Закону про мову тощо. Висуванець від «ЄС» запевнив, що основний курс роботи буде спрямовано на збереження демократичних проєвропейських здобутків держави протягом попередніх 5 років, а також просування на шляху до вступу в Євросоюз та НАТО. Кандидат переконаний, що Україна не може дозволити собі позаблоковий статус з таким «сусідом», як Росія, адже це ставить під загрозу безпеку та незалежність нашої держави.

Олексій Петечел наголосив, що Верховна Рада – не місце для жартів, співів і танців, а обов’язок народних депутатів – це важка та наполеглива праця над створенням законів, які повинні бути зрозумілими і давати прості відповіді на запитання пересічного громадянина.

Я впевнений, що буду корисний для нашого міста та для України, адже основна діяльність депутата, все ж таки, законотворчість: написання, обговорення та прийняття законопроектів. У мене є досвід написання законопроектів і я можу сказати, що частина з поданих мною особисто пропозицій вже стали частиною діючого законодавства, тобто я розумію суть цієї роботи і готовий її виконувати.

Нагадаємо, що Олексій Петечел – доцент кафедри Кримінального права Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника та практикуючий юрист.

Щодо його планів для розвитку Івано-Франківська, кандидат у народні депутати вважає, що сила міста у зміцненні та розбудові навколишніх сіл і він планує активізувати цей процес максимально.

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб місто отримувало певні імпульси для розвитку, йому потрібен сильний представник у Парламенті. Але якщо він буде один, без команди, то досягти якихось вагомих результатів буде складно, тому я впевнений, що команда «Європейської Солідарності» зможе лобіювати, захищати та просувати інтереси тих округів, які представлятиме.

Олексій Петечел наголосив, що на ці вибори партія іде по-новому: списки суттєво оновилися, тепер там багато нових людей і усі вони свідомі, активні  та відповідальні.

Я маю честь бути одним з представників нашої команди, хоча рішення висуватися далося мені нелегко. У мене є улюблена робота, достойна заробітна платня та прекрасна сім’я, тож вийти із цієї зони комфорту – справжній виклик. Проте, я не можу залишатися осторонь, коли бачу, що наше з вами майбутнє під загрозою. Рішення та спрямування політики новообраного президента змусили мене особисто долучитися до виборчого процесу, щоб захистити та відстояти наші з вами інтереси.

Партійні колеги вважають, що Олексій Петечел – гідний кандидат, справжній фахівець і надійний учасник їхньої команди, адже він вміє слухати, вміє говорити і вміє працювати.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...