Прикарпатець Тарас Шинкар посів шосте місце в естафеті на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У шведському місті Буросі завершився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики, в якому брав участь уродженець села Кропивник, вихованець калуських тренерів Миколи Шевчука і Марти Ханенків 19-річний Тарас Шинкар.

Про це повідомляє “Нафтохімік-Калуш“.

Наш земляк, до речі, єдиний представник від Івано-Франківщини, виступав за збірну України у бігу на 400 метрів та естафеті 4х400 метрів. На жаль, йому та двом іншим українським атлетам – Микиті Барабанову із Запорізької області й Олександрові Погорілку з Сумщини в забігу на 400 м не вдалося потрапити до фіналу. В підсумку Тарас з результатом 48,22 сек. посів 19 місце, Микита – трохи вищу, 17-ту позицію (47,92 сек.), а Олександр опинився на 22 місці (48,52 сек.).

В естафеті 4х400 м українську збірну команду разом з Тарасом Шинкарем, Микитою Барабановим і Олександром Погорілком представляв Ярослав Голуб з Рівненщини. Ця четвірка бігунів, пробившись до фіналу з результатом 3.11,81 хв., у вирішальному естафетному забігу за нагороди чемпіонату Європи хоча і більш як на секунду поліпшила своє попереднє досягнення, але суперники команд п’ятьох країн фінішували трішки швидше.

Переможцем естафети 4х400 юніорського чемпіонату Європи стала збірна Туреччини з результатом 3.08,34 хв., «срібло» вибороли бігуни Чеської Республіки, «бронзу» – іспанці, а збірна України посіла шосте місце.

Загалом же українські спортсмени-юніори на чемпіонаті Європи з легкої атлетики здобули чотири золоті і дві срібні нагороди, посівши в медальній таблиці високе четверте місце.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...