“Прикарпаття” у Львові програло “Руху”. ФОТО / ВІДЕО

Учора, 17 серпня, у Львові відбувся футбольний матч “Рух” – “Прикарпаття”.

Поєдинок пройшов на стадіоні “Скіф”.

Після першого тайму, пропустивши у ворота 2 м’ячі, в другому прикарпатці зібрались і забили гол.

Матч “Рух” – “Прикарпаття” завершився з рахунком  2:1 на користь “Руху”.

У “Прикарпаття” залишилося шість очок, “Рух” ж набрав вісім і разом з “Оболонню-Броварем” ділить 3-4 місця після четвертого туру.

“Якщо брати в загально всю гру, то вона була цікава. Це західноукраїнське дербі, простих ігор “Рух” – “Прикарпаття” ніколи не буває. Стосовно гри: то напевно я програв, тому що бачив психологічний стан футболістів після гри з “Волинню”, коли вигравали 2:0, а програли 3:2. Поміняв у складі 4 гравців, думав, що це навпаки принесе користь команді. Ви самі бачили, перший тайм ми провалили. Після пенальті нам тяжко було одразу. Зрозуміло, Барчук нас підвів, не можна такого робити. Ще минулого року ми боролися, що має бути ігрова дисципліла. Ну сталося так, порушив правила, але огризатися не можна. Ми з ним розберемся, оштрафуємо, напевно, і будемо рухатись далі”, – так прокоментував гру головний тренер “Прикарпаття” Володимир Ковалюк.