Зарплати освітян зростуть на 9%, а молоді вчителі отримають виплату майже 21 тисячу гривень

Зарплати всіх освітян у новому році мають зрости на 9%. Молоді вчителі зі стажем до 10 років, що сьогодні отримують найменшу зарплату, отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року – майже 21 тис. грн.

Про це йшлося на презентації Урядом доопрацьованого Державного бюджету-2020.

Загалом передбачається, що таку додаткову виплату отримають 73,9 тис. освітян.

Дуже важливо підтримати молодого вчителя. У нас є проблема, коли в школу часто не хочуть йти працювати молоді люди. Це означає, що в школах зараз залишається все більше старших людей, які скоро мають вийти на пенсію. Тому ми як держава зараз звертаємо увагу на становище саме молодих учителів. У них зараз умови оплати праці гірші – менші надбавки, але з іншого боку ми хочемо показати молоді, що бути вчителем – це престижно, – відзначив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Сьогодні молодий вчитель у середньому отримує майже на 3 тис. гривень на місяць менше за досвідчених педагогів. Так, молодий вчитель сьогодні заробляє приблизно 5 тис. 410 грн на місяць, а досвідчений вчитель зі стажем 30 років – 8 тис. 182 грн.

Cape Town, South Africa — Teacher about to call on one of her students — Image by © Wavebreak Media LTD/Wavebreak Media Ltd./Corbis

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...