У Франківську починають працювати інспектори з паркування

На вулицях Івано-Франківська розпочинають роботу інспектори з паркування уповноважені на виконання своїх функцій рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

До повноважень інспекторів входять:
1. Розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.
2. Накладення адміністративних стягнень передбачених частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Проведення тимчасового затримання транспортних засобів у випадках передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Основні аспекти роботи інспекторів:
– розгляд справи про адміністративні правопорушення може проводитись без участі особи, яка скоїла правопорушення;
– на лобовому склі автомобіля залишається повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, яке вже є підставою для оплати штрафу;
– після з’ясування інформації про власника чи уповноваженої особи на керування автомобілем, виноситься постанова яка надсилається поштою порушнику;
– ознайомитись з матеріалами фотофіксації правопорушення можна за онлайн посиланням http://www.mvk.if.ua/inspekciya.
Власників та законних користувачів транспортних засобів просять неухильно дотримуватись вимог Правил дорожнього руху при здійсненні зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів задля уникнення відповідальності за адміністративні правопорушення.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...