У 2019 році українці у Польщі витратили рекордну суму грошей

У 2019 році українці у Польщі витратили рекордну суму грошей – сума витрачених коштів за рік зросла у два рази, тоді як перекази до України майже не зросли.

Про це повідомляє аналітичний департамент Міжнародної компанії з аутстафінгу “Gremi personal” з посиланням на офіційні дані Центрального статистичного управління Польщі (Główny Urząd Statystyczny – GUS), передає “УП“.

За 2019 рік загальна сума витрачених українцями коштів у Польщі сягає 2,14 млрд доларів, тоді як у 2018 році – вона була лише 1,05 млрд доларів.

Якщо орієнтуватися на офіційні дані Національного банку України, то українці перерахували з Польщі до України в 2019 році – 3,8 млрд дол, а у 2018 році – 3,6 млрд дол. Тобто бачимо стрімке зростання в 2 рази видатків українців саме на території Польщі.
Отже, це негативна тенденція для економіки України. Вона потерпає не тільки від нестачі робочої сили, але й від того, що українці все більше надають переваг польським товарам, а не збільшують переведення грошей до України, де б вони витрачались на придбання товарів українських виробників, – заявив експерт з міжнародного працевлаштування та власник компанії з аутстафінгу “Gremi personal” Євген Кириченко.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...