У Франківську змагатимуться 200 скороходів з 12 країн

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій проведуть 14 березня в Івано-Франківську.

Такі змагання у місті відбудуться вперше. Про це повідомив директор департаменту молодіжної політики і спорту міської ради Віталій Матешко, інформують у “Суспільному”.

У змаганнях візьмуть участь близько 200 учасників із 12-ти країн. Реєстрація команд триває до 1 березня, та вже зараз свої заявки на участь подали спортсмени з Туреччини, Греції, Болгарії, Сербії та України. Серед учасників – двоє прикарпатців.

Кілька років тому у Європейській федерації легкої атлетики, в яку входять 50 країн Європи, створили Асоціацію Балканських легкоатлетичних асоціацій. Два роки тому Україна туди вступила. Тепер наші спортсмени матимуть додаткові шанси на міжнародних змаганнях. Ми перемогли у конкурсі, тому цього року чемпіонат відбудеться в Івано-Франківську, – говорить Віталій Матешко.

Змагання триватимуть впродовж одного дня, каже директор департаменту. Спортсмени змагатимуться на шести дистанціях. Зокрема, чоловіки і жінки долатимуть 20 км, де зможуть виконати олімпійський норматив та отримати ліцензію на участь в літніх Олімпійських іграх. Також змагатимуться юніори на дистанції 10 км, хлопці – 10 км, а також дівчата – 5 км.

У межах цих змагань відбудеться також чемпіонат України із спортивної ходьби.

Читайте також: У Франківську стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби. ФОТО.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...