Власник калуського ринку за два тижні має облаштувати нові торгові ряди. ФОТО

7 серпня на вулиці Стуса робоча група провела обстеження/перевірку законності здійснення підприємницької діяльності та виконання суб’єктами господарювання вимог протиепідемічних, карантинних заходів.

Про це повідомляють на сайті Калуської міської ради.

Зокрема, обстеженням/перевіркою були охоплені підприємці, які провадять діяльність на територіях, де відведені земельні ділянки та окремі конструктивні елементи благоустрою суб’єктам господарювання, а саме: ТзОВ фірма «Горган», Василів В.В., Залевський С.М., Пилипюк В.С., Чумичкін С.К., ТзОВ фірма «Стиль» та прилеглі до них території.

Робоча група встановила, що чимало підприємців та громадян здійснювали свою торговельну діяльність у невідведених для торгівлі місцях на землях запасу Калуської міської об’єднаної територіальної громади.

З метою приведення торгівельної діяльності до вимог чинного законодавства та рішень Калуської міської ради, досягнуто домовленість з директором ринку ТзОВ фірма «Горган» про влаштування впродовж двох тижнів нових торгових рядів на незадіяних територіях ринку з метою створення додаткових торгівельних місць, що дасть змогу запропонувати громадянам, які реалізують власну вирощену сільськогосподарську продукцію, та підприємцям здійснювати торгівлю в законний спосіб.

Заклади торгівлі отримали додаткові рекомендації щодо виконання вимог санітарних правил, з ними провели профілактичні бесіди та попередили суб’єктів господарювання про відповідальність за недотримання протиепідемічних заходів.

У подальшому за виявлені повторні порушення громадяни та суб’єкти господарювання будуть притягатися до адміністративної відповідальності, йдеться в офіційному повідомленні.

Також робоча група рекомендуватиме передбачити кошти в бюджеті Калуської міської ОТГ для облаштування тротуару позаду торгових рядів вздовж вулиці Стуса та площадки для розміщення сміттєвих контейнерів ринку ТзОВ фірма «Горган».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...