Втрати окупанта станом на 218 день війни

58580
Особовий склад
261
Літаків
224
Гелікоптерів
2325
Танків
4909
ББМ
1385
Артилерія
175
Засоби ППО
331
РСЗВ
3751
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
995
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

За яких умов можна припинити самоізоляцію після COVID-19 – пояснення МОЗ

Є три критерії, які визначають, коли можна припинити самоізоляцію, щоб не наражати на небезпеку оточуючих.

Про це розповів міністр охорони Максим Степанов під час брифінгу 9 листопада, пише УП. Життя. 

Очільник МОЗ зазначив, що перелічені критерії є рівноцінними, а негативний тест методом полімеразної  ланцюгової реакції (ПЛР) – не обов’язковий.

При наявності хоча б одного з них, рекомендовано припиняти самоізоляцію та лікування пацієнтів.

Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів, рахуючи з  10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження.

“Якщо 1 листопада  у вас з’явилися симптоми коронавірусної хвороби, ви не робили ПЛР-тестування, та перебуваєте вдома на самоізоляції, а потім через 10 днів у вас немає жодного прояву клінічних симптомів, то ще рахуючи від цього часу 3 дні ви можете припиняти самоізоляцію та лікарняний”, –пояснив міністр.

Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів, рахуючи з  10 дня від дати взяття матеріалу при позитивному результаті COVID-19 методом ПЛР без лабораторного обстеження.

“1 числа  з’явилися симптоми, у вас взяли мазок , зробили тест – позитивний. Потім аналогічно якщо на 10 день немає симптомів, ще рахуєте 3 три дні. Не потрібно робити лабораторне обстеження, якщо вже немає проявів симптомів  протягом 3 днів,  рахуючи з 10 дня захворюваності від дати встановлення діагнозу”, – додав Степанов.

Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату методом ПЛР.

“Повторне тестування методом-ПЛР з метою визначення наявності чи відсутності вірусу в організмі, може проводитися не раніше, ніж через 10 днів після появи симптомів або отримання першого позитивного результату на COVID-19”, – зазначив глава МОЗ.

А також додав, що повторне тестування не є обов’язковим, для припинення самоізоляції та підтвердження, що ви не можете інфікувати будь-яку іншу людину.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...