Франківські військові отримають фінансування для своїх бізнес-проєктів

Днями 33 слухачам курсу «Підприємництво та лідерство» програми перепідготовки військовослужбовців запасу та учасників АТО/ООС вручили дипломи про проходження навчання.

Уже шостий рік в івано-Франківьку проводять такі безкоштовні курси в межах проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Найголовніша мета проєкту – соціалізація, щоб ветерани зрозуміли, що вони потрібні. А ще організатори курсу мотивують учасників відкрити власну справу і це дає свої плоди: хтось починає свій бізнес, хтось долучається до вже створеного, а інші досягають кар’єрного росту на роботі.

Учасники також презентували свої кращі бізнес-плани, які були дуже різними, починаючи від невеликих сонячних електростанцій і закінчуючи кабінетами психологічної допомоги, кав’ярнею з домашніми улюбленцями, ательє-музеєм. А були і схожі ідеї, наприклад, створення іграшок та екосумок. У лютому 2021 року ці бізнес-проєкти отримають частину стартового капіталу як від донорів, так і від державних установ.

Навіть якщо з певних причин колишньому військовослужбовцю чи учаснику бойових дій АТО/ООС не вдалося запустити власний бізнес, то він все одно може опанувати нову для себе професію, – зауважує менеджерка проєкту Ольга Попович. – У нас були такі приклади, коли розпочинають з простого інженера, а доходять до високої кваліфікації – керівника відділу. Також відзначу, що ми до кожного шукаємо індивідуальний підхід, стараємось формувати навчання таким чином, щоб люди з різним рівнем підготовки могли до нього долучитися.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...