За рік дев’ятеро дітей отримали поранення через обстріли на Донбасі – місія ООН

У 2020 році внаслідок обстрілів Донбасі загинули восьмеро цивільних, 62 – отримали поранення.

Про це пише “УП“, посилаючись на дані Моніторингової місії ООН з прав людини, опубліковані в Facebook, голови Місії Матильда Богнер.

Серед загиблих – п’ять жінок і троє чоловіків. Серед поранених – 30 чоловіків, 23 жінки, шість дівчаток і троє хлопчиків.

З них 87% (сім загиблих і 54 поранених) зафіксовані на території, яка контролюється окупантами. Решта (один загиблий і вісім поранених) – на території, яка контролюється урядом.

 

Уточнюється, що мова йде про загибель або поранення в результаті артилерійських обстрілів, вогню зі стрілецької зброї і легких озброєнь, ударів з безпілотників.

 “З огляду на невелику відстань, що розділяє будинки цивільних осіб і військові позиції по обидва боки від лінії зіткнення – часто це лічені сотні метрів – ризики для тих, хто не може або не хоче переселитися в більш безпечне місце, залишаються колосальними.

Безпека цих людей може бути гарантована тільки при неухильному дотриманні режиму припинення вогню і виведенні військових позицій з населених пунктів”, – зазначила Матильда Богнер.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...