Втрати окупанта станом на 82 день війни

27700
Особовий склад
200
Літаків
165
Гелікоптерів
1228
Танків
2974
ББМ
577
Артилерія
89
Засоби ППО
195
РСЗВ
2101
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
427
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Путін погрожує “блискавичним ударами” тим, хто захоче втрутитися у війну

Російський президент Володимир Путін лякає, що у відповідь на “загрози” від країн Заходу російська армія готова нанести “блискавичні удари”.

Про це Путін сказав, виступаючи перед російськими парламентарями в Санкт-Петербурзі, пише УП.

“Якщо хтось наважиться втрутитися в поточні події з боку й будуть створювати для Росії неприйнятні загрози стратегічного характеру, то мусять знати, що наша відповідь, удари у відповідь будуть блискавичними, швидкими. У нас є для цього всі засоби – такі, якими ніхто не може зараз похизуватися. А ми хизуватися не будемо – ми будемо їх використовувати, якщо треба буде! І всі мають про це знати! Усі рішення в цьому стосунку вже ухвалено”.

Російські законодавці почали аплодувати йому на ці тези. Російський президент пригрозив, що всі цілі й завдання у війні будуть “досягнуті”. Він не прояснив, що саме має на увазі.

Путін також переконаний, що Росія витримає економічний тиск від санкцій, запроваджених проти неї, та військових витрат на ведення бойових дій проти української армії.

Він додав, що Захід “помиляється” в думці, що Росія як країна “непотрібна” і становить загрозу всьому світу. Путін додав, що це якраз “Захід становить загрозу всьому світові” й озвучив безпідставні тези, що в 1990-х і 2000-х західні уряди хотіли розвалити Росію, заохочуючи та сприяючи руху за незалежність Чечні від Росії.

“Вони (країни Заходу – ред.) робили це не задля того, аби зробити нас кращими – аж ніяк! Вони це робили для того, аби перенести проблеми з минулого в наше сьогоднішнє життя, щоби стимулювати сепаратистські настрої в нашій країні. Вони робили це, зрештою, щоб розчленувати Росію і зруйнувати її – ось для чого вони це робили! Насамкінець, загнати нас у ведмежий куток! Але вони так і не досягли своєї мети, але й не змирился з тим, що не зуміли це зробити. Тому пізніше розпочали підготовку економічної війни проти Росії. Крок за кроком, використовуючи різні приводи. Та що там – інколи геть без жодних приводів! Вони готувалися до застосування нової геополітичної зброї – воно таким не є, але по суті є. Опираючись на русофобію й неонацистів. З року в рік перетворювали Україну в “анти-Росію”.

Він додав, що Росія нібито поблажливо, “по-товариському”, “по-братськи” поставилися до проголошення Україною незалежності, але вона їй не “віддячила дружбою”.

Президент РФ також вкотре озвучив безпідставні твердження про розробку в Україні таємної зброї масового ураження в “американських біолабораторіях” та ядерної зброї.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...