Втрати окупанта станом на 83 день війни

27900
Особовий склад
201
Літаків
167
Гелікоптерів
1235
Танків
3009
ББМ
578
Артилерія
90
Засоби ППО
198
РСЗВ
2109
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
436
БПЛА
13
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Чернечу громаду сестер Воплоченого Слова поповнили дві нові монахині

Нещодавно, 30 квітня, у Бурштинському монастирі Святої Софії Премудрості Божої відбулось молитовне свято для сестер монахинь, які прийняли чернечий стан.

В цей день двоє сестер монахинь склали вічні монаші обіти – с. Марія Обрадованная і с. Марія Неопалима Купина. Святу Літургію з цієї нагоди очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні священників Згромадження Воплоченого Слова.

У святковому богослужінні взяли участь чернече сестринство та родичі, які приїхали, щоб спільно поділяти радість майбутніх монахинь.

В часі Святої Літургії Владика уділив Чин Вічних Обітів та сестри зачитали свої обіцянки, отримали запалені свічки, перстені-обручки, вінки. Кожна з отриманих речей має свою символіку: свічки – є символом світла, яким мають бути сестри монахині для світу; перстені-обручки та вінки – символи єдності з Христом-Нареченим.

По завершенні урочистостей Архієрей привітав черниць із прийняттям важливого вибору у житті, наголосивши на тому, що монастир відкриває великі можливості, де проявляється потенціал, але вже не для себе, а на суспільне благо.

Бажаю Вам, щоби це світло, яке ви сьогодні отримали від Господа, ви несли в своєму серці, в своїх душах, несли туди, куди Господь буде кликати вас за собою, – побажав Владика, – І щоб ви наповнювали тим світлом усе довкола себе, бо тим світлом є сам Христос.

Наприкінці Владика подякував також батькам за те, що вони віддали на службу Богові найкраще, що у них є, адже «благословенний той народ, в якому не забракне молодих юнаків чи молодих дівчат, які відважаться на цілопальну службу Господеві».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...