Втрати окупанта станом на 215 день війни

57200
Особовий склад
260
Літаків
224
Гелікоптерів
2290
Танків
4857
ББМ
1369
Артилерія
172
Засоби ППО
330
РСЗВ
3711
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
970
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Для керівників закладів, в яких проживають внутрішньо переміщені люди, провели тренінгові заняття

В Івано-Франківську відбулися тематичні тренінгові заняття «Управління табором/Координація таборів (СССМ)», які проходили упродовж двох днів.

Заходи відбувалися за участю заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, керівників центрів, де проживають переселенці, волонтерів, представників гуманітарних громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Йшлося про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених людей, управління центрами для переселенців, завдання, обов’язки при управлінні у закладах для тимчасового перебування ВПО, інструменти для ефективного моніторингу послуг, а також ключову роль територіальних громад у наданні гуманітарних допомог ВПО.

У зв’язку з війною, яку веде російська федерація проти України, тисячі осіб із територій, де зараз проходять активні бойові дії, вимушено покинули свої домівки та знайшли свій прихисток в нашому регіоні. За оперативними даними на Івано-Франківщину, починаючи з першого дня війни, переїхали 147 тисяч 172 особи, з яких, 45 тисяч 784 дітей до 18 років, – зазначила Людмила Сірко. – Зараз ми спрямовуємо багато зусиль задля надання допомог внутрішньо переміщеним людям. Щоденно ми спілкуємося із нашими партнерами – міжнародними донорами, задля вирішення питань щодо забезпечення необхідним житлом переселенців. Міжнародна організація з міграції (МОМ) проводить важливі й цікаві тренінгові заняття, які би допомагали територіальним громадам якісно організовувати роботу у центрах тимчасового розміщення переселенців.

Людмила Сірко також розповіла про урядові соціальні програми для ВПО, гуманітарні допомоги, які надають міжнародні благодійники, та фінансову підтримку обласної влади.

Зауважувалося, що навчальні заняття, які організувала МОМ надзвичайно важливі для територіальних громад Прикарпаття, оскільки вони зараз активно працюють із зарубіжними донорами над впровадженням проєктів, спрямованих на підготовку приміщень для проживання ВПО. Саме на цих тренінгових заняттях представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування отримали необхідні рекомендації фахівців щодо організації роботи у закладах тимчасового перебування переселенців.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...