Втрати окупанта станом на 281 день війни

89440
Особовий склад
280
Літаків
261
Гелікоптерів
2915
Танків
5877
ББМ
1904
Артилерія
210
Засоби ППО
395
РСЗВ
4441
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1562
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

Понад 6 тонн гуманітарної допомоги доставили у три громади Прикарпаття. ФОТО

Понад 6 тонн гуманітарної допомоги представники Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття разом з волонтерами доставили у три Прикарпатських тергромади Долинську, Бурштинську та Войнилівську.

Загалом 450  пакунків з продуктовими наборами вже передані потребуючим. Це люди, які вимушено переїхали на Івано-Франківщину через бойові дії. Більшість з них мешкають у прихистках, створених територіальними громадами. Інших – прихистили родини місцевих мешканців.

Як зазначає виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, цей проєкт мав на меті подолання наслідків гуманітарної кризи, спричиненої повномасштабною війною росії проти України, та пряму адресну підтримку внутрішніх переселенців на Прикарпатті. Адже власними силами та бюджетними коштами тергромад забезпечити базові потреби вимушених переселенців не завжди вдається.

Також проєкт має другу, не менш важливу, мету.

«Через реалізацію проєкту ми хотіли підтримати українських виробників, які продовжують працювати під час воєнного стану. Адже продукти харчування, які входили до допомогових пакунків, закуповувались українського виробництва», – додає керівник проєкту Тетяна Данилів.

Допомогу було закуплено та передано в рамках проєкту «Підтримка територіальних громад Прикарпаття у забезпечення ВПО та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій, у сфері харчування» в межах програми «Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа. Програма «Шелтер» реалізовується за підтримки  Fondation de France.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...