У Франківську відкрили пам‘ятну дошку Михайлові Неспяку. ФОТО

Сьогодні, 26 жовтня, в Івано-Франківську відбулось відкриття та посвячення пам‘ятної дошки захиснику України Михайлові Неспяку.

Про це повідомляє Івано-Франківська міська рада.

Анотаційна дошка встановлена на стіні Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, де Михайло раніше викладав фізичне виховання.

Одразу у перші дні війни , 2 березня 2022 року, Михайло пішов у Збройні сили України, щоб знову захищати рідну землю від російського агресора, а 7 березня у їхній сім’ї народився другий син – Методій, який так і не побачив батька. Виконуючи бойове завдання, Михайло з побратимами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади потрапили під мінометний і танковий обстріл, у якому отримав несумісне з життям осколкове поранення. Загинув Герой 2 липня 2022 року неподалік села Миколаївка Луганської області.
Неспяк Михайло був справжнім чоловіком і захисником як своєї сім’ї, так й українського народу, усміхненою і привітною Людиною, готовою прийти на допомогу кожному. Він був справжнім патріотом, який любив Україну і захищав її до останнього подиху. Його життя обірвалося , але пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях. Хай щасливою буде душа нашого Героя Михайла у вічності, – йдеться у повідомленні.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...