СБУ знайшла кремлівські методички і нацистську символіку в єпархіях УПЦ МП трьох областей. ФОТО

Працівники СБУ завершили перевірки у храмах УПЦ МП, які розташовані у Закарпатській, Рівненській та Житомирській областях.

Про це повідомили на сайті Служби безпеки України.

У повідомленні СБУ заявили, що під час перевірок виявили “склади” з прокремлівською літературою, нацистську символіку, “вчення про сатанізм” і тексти молитов за московського патріарха Кирила.

У Свято-Миколаївському чоловічому монастирі у Хустському районі Закарпаття працівники СБУ виявили символіку забороненої партії “ОПЗЖ” та брошури, в яких “вихваляли російських загарбників у війні проти України”.

На території Рівненсько-Острозької єпархії співробітники Служби безпеки виявили приховану білоруську готівку та брошури із закликами до укладання миру з “братнім російським народом”, прославляння “русской земли” та “русских солдат”. Вони написані білоруськими та російськими авторами.

Під час безпекових заходів у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі та двох Скитах на Житомирщині виявлено осіб, які перебувають на зв’язку з громадянами рф. Наразі ці контакти вивчаються співробітниками СБУ.

“Наразі всі вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій і притягнення винних до відповідальності”, — йдеться у повідомленні СБУ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...